Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
413 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

499 bez DPH
604 s DPH
  Skladem

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 60mm, 1mm ocelová výztuha
SS6022M

Masterlan ochrana sváru 2.2 x 60mm, 1mm ocelová výztuha

bez DPH
s DPH
  Skladem

Masterlan ochrana svaru s délkou 60mm, průměrem 2.2mm a 1mm ocelovou výztuhou pro uložení do většiny hřebenů optických kazet.

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

365 bez DPH
445 s DPH
 29.9.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

834 bez DPH
1 013 s DPH
 21.10.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

 
Porovnat
Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m
FDX12SMBm

Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m

16 bez DPH
19 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

300 bez DPH
363 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+85D-03

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

546 bez DPH
662 s DPH
  Skladem

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

674 bez DPH
817 s DPH
 29.9.2017

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je podporováno v r...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 223 bez DPH
1 480 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

1 857 bez DPH
2 251 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
LCapc/LCapc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

194 bez DPH
235 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCupc, Multimode 50/125, G.651.1, 1.5m
SCupc/n-MM.50/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCupc, Multimode 50/125, G.651.1, 1.5m

64 bez DPH
77 s DPH
 není skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je multimode 50/125 typu G.651.1. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
ML-DACS+2

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

763 bez DPH
925 s DPH
  Skladem

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali...

 
Porovnat
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
SS4522M

Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha

bez DPH
s DPH
  Skladem

Masterlan ochrana svaru s délkou 45mm, průměrem 2.2mm a 1mm ocelovou výztuhou pro uložení do většiny hřebenů optických kazet.

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

378 bez DPH
459 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

284 bez DPH
345 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
MC220L

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

520 bez DPH
629 s DPH
  Skladem

MC220L je mediakonvertor určený pro převod z metalického na optické vedení. Pro metalický přívod je určený 1x RJ45 slot s rychlostí 1Gbps (není možné komunikovat na nižší modulační rychlosti jako jsou 10/100Mbps). Jako optické rozhraní má převodník 1x ...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

399 bez DPH
483 s DPH
  Skladem

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

273 bez DPH
332 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

509 bez DPH
616 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m
FDX12SMIm

Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m

16 bez DPH
19 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
SCupc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

50 bez DPH
61 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

 
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

496 bez DPH
604 s DPH
 21.10.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
SCupc/SCupc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

182 bez DPH
220 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
70900032

Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

64 bez DPH
77 s DPH
  Skladem

Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedochází k deformaci kabelu, ani k posunu vláken uvnitř pláště. Design kotvy...

 
Porovnat
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM
TL-SM311LM

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM

537 bez DPH
650 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm . Napájení modul...

 
Porovnat
UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE
F-POE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

600 bez DPH
728 s DPH
  Skladem

UBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. FiberPOE obsahuje 2 ethernetové porty, 1 SFP slot a DC svorkovnici. Pro nap...

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
S+DA0003

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)

687 bez DPH
831 s DPH
  Skladem

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)
FC-SM-200

UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)

1 882 bez DPH
2 277 s DPH
  Skladem

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

245 bez DPH
298 s DPH
  Skladem

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Moduly jsou kompati...

Speciální nabídka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.