UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter

UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter
 
Vaše cena bez DPH
95 
Recyklační poplatek 1.50 Kč
Vaše cena s RP 97 
Vaše cena s DPH (21%) 117 

Plzeň

  Skladem 

Ostrava

 48h 
Dostupnost
na našich pobočkách
Výrobce

Ubiquiti Networks

-Stránky výrobce
Kód10901716
Part No. UOC-0.5
Záruka 24 měsíců
  • Varianty4
  • Související produkty2
UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter
UOC-5
177 Kč  bez DPH
216 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter
UOC-3
157 Kč  bez DPH
192 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 Meter
UOC-2
136 Kč  bez DPH
166 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter
UOC-1
114 Kč  bez DPH
140 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G
366 Kč  bez DPH
446 Kč  s DPH
 24.11.2017
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G
835 Kč  bez DPH
1 014 Kč  s DPH
 24.11.2017
Porovnat

Popis produktu

Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory.

Technická podpora

Technická podpora k tomuto produktu je dostupná na emailu servis@discomp.cz, telefonním čísle (+420) 377 221 177, případně odesláním dotazu přes webový formulář. Naše technická podpora je dostupná v této pracovní době.

Obchodní informace

Radomír Synek, +420 377 221 177 , radomir.synek@discomp.cz

Technické parametry

Fyzické charakteristiky

Délka [m]:  0,5
Průměr kabelu [mm]:  2

Konektory a rozhraní

Konektory:  LC - LC

Optika

Počet vláken:  2
Typ vlákna:  Multi Mode
Průměr jádra [µm]:  50/125 (OM3)
 
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 725 925 385
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

Nahlásit chybu

Popis závady:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

Dotaz na produkt

Dotaz:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

K provozování našeho webu www.discomp.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.