SFP moduly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
40 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

499 bez DPH
604 s DPH
  Skladem

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

365 bez DPH
445 s DPH
 29.9.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

834 bez DPH
1 013 s DPH
 21.10.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

300 bez DPH
363 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+85D-03

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

546 bez DPH
662 s DPH
  Skladem

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 223 bez DPH
1 480 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

1 857 bez DPH
2 251 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

378 bez DPH
459 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

284 bez DPH
345 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

399 bez DPH
483 s DPH
  Skladem

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

273 bez DPH
332 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

496 bez DPH
604 s DPH
 21.10.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM
TL-SM311LM

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM

537 bez DPH
650 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm . Napájení modul...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

245 bez DPH
298 s DPH
  Skladem

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Moduly jsou kompati...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
UF-SM-1G-S-20

UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack

4 398 bez DPH
5 358 s DPH
  Skladem

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm
S+31DLC10D

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

2 496 bez DPH
3 020 s DPH
  Skladem

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory , 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km .

 
Porovnat
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS
TL-SM311LS

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS

537 bez DPH
650 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm . Napájení modulu je pro...

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+31D-10

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

1 113 bez DPH
1 349 s DPH
  Skladem

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
UF-MM-1G-20

UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

3 357 bez DPH
4 098 s DPH
  Skladem

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)
S+2332LC10D

MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

6 091 bez DPH
7 370 s DPH
 10.10.2017

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM , díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km .

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-MM-10G-20

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

7 522 bez DPH
9 138 s DPH
 21.10.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-SM-10G-20

UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack

16 960 bez DPH
20 558 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-10G-S

UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

3 477 bez DPH
4 211 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-3

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

264 bez DPH
321 s DPH
  Skladem

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností přenosu 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je ko...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
UF-GP-B+

UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

1 515 bez DPH
1 835 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

998 bez DPH
1 208 s DPH
  Skladem

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

 
Porovnat
MikroTik SFP GPON SF/ONU modul
SFP/ONU

MikroTik SFP GPON SF/ONU modul

1 548 bez DPH
1 873 s DPH
  Skladem

MikroTik SFP GPON ONU (ONT) modul pro zařízení Mikrotik s SFP portem. Modul vytvoří ze RouterBoardu koncové zařízení GPON FTTx sítě. Veškerá konfigurace probíhá na straně operátora. Modul je plně kompatibilní se standardem ITU-T G.984, Class B+. Specif...

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
UF-SM-10G-S-20

UBNT UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack

31 600 bez DPH
38 272 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

 
Porovnat
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km
TXM431-LR

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km

3 195 bez DPH
3 866 s DPH
 není skladem

Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně duple...

Novinka
Porovnat
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m
TXM431-SR

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m

1 144 bez DPH
1 384 s DPH
 není skladem

Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o pr...

Novinka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.eu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.